KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14052151
nr 1405 2151
Akvarell
Oidentifierad konstnär. "Cypriotiskt hus". Signerad Greta Knutson 1988. Akvarell, motivet: 32x23cm, yttermått inklusive ram: 52x35cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 juni 2021
kl 20:56:57
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer